Ogólnodostępne stacjonarne Gogle VR
Teleskop VR
Doskonały sposób na połączenie zabawy, odpoczynku i nauki.
Jak to działa
Zeskanuj kod QR na urządzeiu. Wybierz i włącz dowolne video. Przełącz tryb odtwarzania na 3D wciskając odpowiedni symbol na wyświetlaczu
Naciśnij przycisk z przodu urządzenia i przytrzymaj go
Umieść telefon w kieszeni uządzenia i puść przycisk
Zacznij oglądać video jednocześnie wypoziomuj telefon aby obraz był wyraźny
Galeria
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Sven
Stacjonarne Gogle VR zwiększą atrakcyjność projektowanej przestrzeni.
Co możemy zagwarantować?
Szukasz sposobu, aby uatrakcyjnić już istniejący lub nowy plac zabaw? Chcesz zachęcić dzieci do korzystania z atrakcji w przestrzeni miejskiej? Stacjonarne i ogólnodostępne Gogle VR mają szereg zalet, które sprostają tym wyzwaniom.
 • Innowacyjność
  To pierwsze na rynku urządzenie, które łączy możliwość wykorzystania wirtualnej rzeczywistości z dostępnością dla każdego.
 • Bezpieczeństwo
  Gumowe elementy chronią telefon przed zarysowaniem czy wypadnięciem z obudowy.
 • Stabilność i trwałość
  Zastosowane zostały odporne materiały, które nie ulegają korozji przez czynniki atmosferyczne i niewłaściwe użytkowanie.
 • Ogólnodostępność
  Umieszczenie urządzenia w miejscu publicznym pozwala korzystać z niego każdemu zainteresowanemu.
 • Uniwersalność
  Regulowana wysokość słupka w zakresie 110 – 140 cm pozwala korzystać z urządzenia wysokim i niskim użytkownikom.
 • Prosta obsługa
  Umieszczenie telefonu w obudowie umożliwia jeden przycisk. Dostęp do filmów zapewnia nadrukowany na urządzeniu kod QR.
 • Szeroka funkcjonalność
  Umieszczając w obudowie własny telefon, można oglądać różnorodne obrazy – od pejzaży ziemskich po przestrzeń kosmiczną.
 • Wyższy poziom wrażeń
  Mechanizm optyczny wzmacnia obrazy stereograficzne, dzięki czemu stają się wyjątkowo realistyczne i pobudzają wyobraźnię.
Pozwalają na umieszczenie w obudowie telefonu użytkownika

Ogólnodostępne stacjonarne Gogle VR


Współczesny sposób projektowania miejsc rekreacji w ostatnich latach znacząco się zmienił. Zaczął uwzględniać kontekst przestrzenny i potrzebę estetyki. Mimo to w wielu przypadkach wciąż nie są to miejsca atrakcyjne dla dzieci i młodzieży.

Mamy coś, co jednak to odmieni – ogólnodostępne, stacjonarne Gogle VR na telefon.

To doskonały sposób na połączenie zabawy, odpoczynku i nauki. Treści stereograficzne mają obecnie szeroki zakres tematyczny. Pozwalają użytkownikom odwiedzić odległe zakątki świata, inne planety, muzea, a nawet głębiny mórz i oceanów!

Dotychczas dostępne na rynku gogle przeznaczone były wyłącznie do użytku prywatnego. Te oferowane przez nas są produktem ogólnodostępnym i stacjonarnym – montowane w podłożu na słupku z regulacją wysokości w zakresie 110 – 140 cm.

Pozwalają na umieszczenie w obudowie telefonu użytkownika. A dzięki zastosowaniu układu optycznego – obrazy stereograficzne zostają wzmocnione, co czyni odbierane wrażenia zmysłowe bardziej realnymi!

Uczestniczysz w procesie projektowania placów zabaw, stref miejskich, przestrzeni rekreacyjnej przy obiektach zabytkowych? A może produkujesz lub dostarczasz urządzenia do planowanych miejsc rozrywki plenerowej?

Nasze Gogle VR zachęcają zarówno dzieci, jak i ich rodziców lub dziadków do wspólnego wyjścia z domu, spędzenia czasu na świeżym powietrzu i międzypokoleniowej dyskusji na temat oglądanych widoków. Podczas gdy seanse filmowe czy granie w gry komputerowe zatrzymuje na wiele godzin w domu – Gogle VR tworzą okazję do skorzystania z innych atrakcji na placu zabaw i spacerów. Wreszcie możliwe stało się połączenie rozrywki i edukacji w jednym!

Stacjonarne Gogle VR są świetnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty rekreacji na świeżym powietrzu. Pozwólmy maluchom zanurzyć się w świat rozwijających i pobudzających wyobraźnię przygód i rozrywki.

Zastanawiasz się, jak Stacjonarne Gogle VR mogą uatrakcyjnić plac zabaw? Chcesz, aby całe miasto o nim mówiło? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o produkcie i jego możliwościach..
Wreszcie możliwe stało się połączenie rozrywki i edukacji w jednym!
Certyfikat. Patent. Gwarancja
 • 1
  Certyfikat
  Urządzenie zostało zbadane pod kątem bezpieczeństwa użytkownika
 • 2
  Patent
  Rozwiązanie posiada patent UP
 • 3
  Gwarancja
  Okres gwarancji producenta 2 lata
Co wysyłamy?
Teleskop VR
800
р.
Towar pakowany do kartonu w stanie rozłożonym na części pierwsze, zabezpieczone i solidnie zapakowane. Instrukcja montażu w formacie PDF jest wysyłana drogą elektroniczną. Na szczególne życzenie jest udostępniana instrukcja w formacie wideo.

W kartonie brak elementów gabarytowych takich jak słupek nośny (profil nierdzewny 60x60x2 mm), rurka teleskopowa (rura nierdzewna fi 35x1.5 mm), kotwy do słupka (pręt gwintowany M10x150 mm). Te podzespoły należy przygotować samodzielnie według instrukcji.

Istnieje możliwość kompletowania paczki według życzenia klienta. Wszystkie elementy złączne użyte w projekcie są znormalizowane i dostępne w większości sklepów temetycznych.
Zapytaj o szczegóły
NIP: 0000000000 REGON: 000000000
ul. Ulskjdo 12, 00-010, Białystok

Made on
Tilda